Chanson spa shower filter

Chanson spa shower filter

k tovaru nie je podrobnejší popis, tovar nedostupný, záruka: 24 mesiacov

Vaša cena s DPH 85.00 €
Chanson spa shower filter je nedostupný
24

Hlavná charakteristika

  • Zabraňuje tvorbe lupín spôsobených chlórom.
  • Zlepšuje suché, dráždivé a svrbiace kožné problémy.
  • Po použití sú vlasy zdravšie a jemnejšie.
  • Zanecháva pleť hladkú, mladú a zdravú.
  • Je vhodný pre citlivú a poškodenú pokožku, aj pre deti.

Popis

Výhody používania sprchového filtra, životnosť 20.000 L
Zabraňuje lupinám zpôsobeným chlórom
Chráni stav vlasov
Zlepšuje suché, podráždené a svrbivé kožné problémy. Spôsobuje zdravšie, jemnejšie a ľahko zvládnutelné vlasy. Zanecháva pleť hladkú, mladú a zdravú.
Je dobrý na citlivú a poškodenú kožu a dokonce aj pre deti.
Chráni pokožku zvierat od chlóru a chloraminov vody z vodovodu.
odfiltruje chlór a vyrovnáva hodnotu pH
zachytáva škodlivé prchavé organické látky (VOC) a trihalometány (THM)
Chanson SPA sprchový filter využíva vysoko efektívny materiál pre zníženie chlóru - siričitan vápenatý. Tento materiál je účinnejší ako aktívne uhlie a KDF médium. Vysoká účinnosť materiálov z CaSo3 (siričitan vápenatý) sa výborne hodí na odstránenie chlóru v priebehu niekoľkých sekúnd. Plynný chlór sa lepšie rozpustí v horúcej vode. Čím dlhšie sa sprchujete, tým vyššia je koncentrácia plynného chlóru vo vzduchu, ktorý dýchame.

Chanson Spa Sprchový filter je špeciálne navrhnutý tak, aby voda prechádzala deflektorom - Anion Deflektor, ktorý vytvára vír vo vode a tým následne vytvára negatívne ióny.

Štruktúra deflektora = dvojitý účinok na odstránenie chlóru.
Oblasti v blízkosti vodopádov alebo lesov sú plné negatívnych iónov. Pôsobenie medzi časticami z vody a životným prostredím vytvára elektrostatistiku, čo vedie k zaplňovaniu vzduchu negatívnymi iónmi. Medzitým rastliny uvoľnia vodné častice spolu s elektrostatikou, ktorá tiež naplní les negatívnymi iónmi. A to je dôvod, prečo sa ľudia cítia nabití energiou v okolí týchto oblastí.

VÝHODY NEGATÍVNYCH IÓNOV: pôsobia priaznivo na dýchacie ústrojenstvo a urýchľujú samočistenie pľúc, podporujú tvorbu enzýmov ovplyvňujúcich pružnosť dýchacích ciest, zmierňujú svalové napätie a telesnú únavu, zvyšujú svalovú silu a ekonomiku svalovej práce, priaznivo pôsobia na neurotikov a ľudí trpiacich poruchami spánku, zrýchľujú hojenie rán a spálenín, prispievajú k zmierneniu únavy a k zlepšeniu krvného obehu. Pomáhajú v liečení astmy a depresie, aktivujú bunky s posilňujú imunitný systém.

Sprchový filter Chanson premení vodu do malých vodných molekúl a uvoľní zdravé ióny cez keramické guľôčky na dokonalé očistenie Vašej pokožky a získanie dlhodobého pocitu hebkosti.
Filter obsahuje vysoko špecializované keramické guľôčky s FIR (infračervené žiarenie), ktoré znižujú vode povrchové napätie a aktivujú molekuly vody a tak vytvárajú vysokú vlhkosť.

Keramické guľôčky FIR dávajú vode ľahší a mäkší pocit. Zlepšením vlhkosti tak robia z hrubých a suchých vlasov jemné a hebké.

Ďalšie vlastnosti:

- neutralizuje chlór a chloramíny z vašej vody zo sprchy, ktoré sa nachádzajú v mestských vodách - 100% bezpečný pre životné prostredi
- krásny dizajn
- ľahko sa pripojí k akejkoľvek sprche
- filter má životnosť 15.000-20.000 litrov (približne 12-18 mesiacov)
- cenovo dostupný s nízkymi nákladmi na údržbu
- jednoduchá inštalácia a výmena náplne kazety

Inštalácia sprchového filtra: Jednoducho naskrutkujte vstupný filter do vášho existujúceho sprchového ramienka. Žiadne špeciálne nástroje nie sú potrebné, len ručné uťahovanie.
Trvácnosť sprchového filtra: Životnosť filtračného média závisí na kvalite zdrojovej vody – čím čistejšia voda, tým dlhšie filter vydrží. Výrobcom udávané: približne 12-18 mesiacov, štvorčlenná rodina s použitím 15.000-20.000 litrov v tomto období.
Filter je konštruovaný tak, že sa nemusí vymieňať celý ale stačí odskrutkovať krytku na strane, vysypať použitú náplň a nahradiť ju novou filtračnou náplňou a krytku priskrutkovať späť.

Chanson spa shower filter

Dokumenty na stiahnutie

Príslušenstvo k “Chanson spa shower filter”

K tovaru nie je zatiaľ doplnené žiadne príslušenstvo


Máte otázku k tomuto tovaru ? Sme tu pre Vás